Autorka

Odwiedzający tę podstronkę zapewne chcą się dowiedzieć, kim jest tajemnicza postać, która kryje się za nickiem Hanekawa. Wprawdzie nie lubię pisać o sobie, ale postaram się Wam co nieco zdradzić.

Jestem całkiem zwyczajną siedemnastolatką. Jak wyglądam? Myślę, że w wirtualnym świecie to nieistotne. Wyobraźcie sobie mnie, jak chcecie. Uprzedzam tylko, że nie mam siedmiu rąk, dziewięciu głów, ani nic z tych rzeczy. Ot, przeciętna kobietka.
Jeśli chodzi o charakter, to pełna sprzeczności. Czasem mam wrażenie, że tych osobowości jest kilka. Potrafię w ciągu kilku minut zaprezentować całą gamę cech. Jest jednak kilka rzeczy, które się nie zmieniają. Po pierwsze: nienawidzę chamstwa i nietolerancji. Za hipokryzją nie przepadam, ale potrafię ją przełknąć.  Po drugie: ambicja to moje drugie imię. Podobnie, jak słomiany zapał. Trochę to do siebie nie pasuje, ale mówiłam, że jestem zbiorowiskiem sprzeczności. No i wreszcie zazwyczaj mówię szybciej, niż pomyślę. Efektem tego są różne nieprzyjemności. Nie potrafię jeszcze zwalczyć w sobie tej wady.

Zainteresowania, hobby i miłości Hanekawy? Proszę bardzo, oto one:

* koty - kocham te zwierzęta i niech ktoś sobie mówi, co chce. Dla mnie są uosobieniem gracji, tajemniczości i niezależności. Są idealne po prostu. Dlatego też często posługuję się drugim nickiem tj. Nekomusume

* manga & anime - wciągnęłam się w ten świat okropnie i to dzięki jednej z internetowych znajomych. Dzięki Nobie! Nie wyobrażam sobie teraz egzystencji bez dawki dobrego anime

* muzyka - kolejna moja pasja, bez której dzień jest stracony. Nie słucham jednak tzw. muzyki popularnej. Gatunki, które kocham, to: rock, metal, dark electro, j-music. Jeżeli chcecie znać szczegóły, wystarczy zerknąć na podkłady do rozdziałów

* książki - to wydaje się być naturalne, skoro piszę, prawda? A więc kocham zarówno pisać, jak i czytać. Nie mam lubionego gatunku. Wystarczy, żeby książka była dobra. Natomiast wielkim szacunkiem darzę pana Tolkiena. To jest dopiero geniusz fantastyki!

No i chyba najważniejsze rzeczy Wam zdradziłam. Chcecie więcej, to piszcie:

GG: 36597030

E-mail: nekomimi95@gmail.com

2 komentarze:

 1. Nie ma za co, skarbie, zawsze do usług! Nieźle się jednak uśmiałam, czytając, że dziękujesz mi za wkręcenie Cię w ten piękny świat, jakim jest anime i manga ;) Miło mi niezmiernie.

  Tak właśnie tu zajrzałam, bo muszę wszystko nadrobić. Odezwę się niedługo, muszę tylko przejrzeć wszystkie zakładki, poznać bohaterów i zacząć czytać od początku, bo... no właśnie!

  Lubię koty, ale kocham psy :D

  Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która ma tyle sprzeczności w sobie. W takim razie, PJONA! xD

  Milknę. I jeszcze raz - NIE MA ZA CO! Jestem Miszczu! *^*

  Nobie

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy masz kontakt z Nobie? Czy ona jeszcze pisze?

  OdpowiedzUsuń